Biz Kimiz?

Multinet Teknoloji A.Ş. ticaret unvanı ile Multinet Up’ın bir iştiraki olarak 2016 yılında kurulduk. Dijital ortamlarda bilgi toplayan, biriktiren ve işleyen kendilerinin ya da üye iş yeri ağlarının ödeme süreçlerini yönetmek isteyen kurumlar için fintech çözümleri sunmanın yanı sıra siber güvenlik alanında da hizmet veren bir teknoloji üreticisi ve ihracatçısıyız.

BİZE ULAŞIN
Biz Kimiz?

Global Network

Dünyada, yemek kartı ve ödeme sistemlerinin öncülerinden olan Fransız UP Group’a bağlı 23 ülkedeki birçok şirkete hizmet veriyoruz. 

Türkiye’de, Multinet Up ve bünyesinde yer alan ininal, iPara, YesClub, GastroClub gibi ödeme sistemlerine projeler geliştirmeye devam ediyoruz.

Modüler Ödeme Sistemi

Kurumunuzun kapalı devre ödeme sistemine ihtiyacı varsa ya da mevcut ödeme sisteminizde eksikler varsa, aşağıdaki ürün ve modüllerle size destek veriyoruz.

Dijital Cüzdan ve Sadakat Sistemi

Son kullanıcılarınıza para/puan gibi değerler kazandırmak, markanıza bağlılıklarını arttıracak deneyimler sunmak için;

parantez
walvent

Mobil POS ve Üye İş Yeri Yönetimi

Üye işyerlerinizde ödeme almaya hızlıca başlamak, iş yeri ağınızla finansal ve dijital süreçlerinizi tek bir platformdan yönetebilmek için;

Posvent

Siber Güvenlik Hizmeti

Sisteminizin ve iş süreçlerinizde edindiğiniz bilgilerin güvenliğini sağlamak üzere siber güvenlik denetimleri gerçekleştiriyoruz.

Security
DÜNDEN BUGÜNE INVENTİV

Ödeme teknolojilerinde
20 yıllık tecrübe

1999

Multinet Teknoloji A.Ş. kuruldu.

"Türkiye'nin İlk Yemek Kartı" olarak kurumsal firmalara ve çalışanlarına hizmet vermeye başladı. inventiv, o dönemde Multinet IT departmanı olarak konumlandı ve ön ödemeli kapalı devre kart altyapısını geliştirdi.

2005

Dünya'da ilk: Kurumsal Akaryakıt Ödemeleri

Kurumsal firmalara sunulmak üzere MultiPetrol ürünü geliştirilerek kurumsal akaryakıt ödeme deneyiminde bir ilk gerçekleştirildi.

2006

Türkiye'de ilk: Kurumsal Konaklama Ödemeleri

Kurumsal firmaların seyahat giderlerini yönetebilmesi için MultiTravel ürününün kurumsal konaklama ödemeleri alanı geliştirildi.

2013

Multinet IT, iPara'nın teknoloji tedarikçisi oldu.

Sanal POS altyapısı iPara'nın satın alınmasıyla finansal teknoloji alanındaki yatırımlarına başlayan Multinet Up, bilgi ve deneyimi birleştirmek adına teknolojiyi Multinet IT çatısı altına taşıdı.

2013

Kapalı ekonomiye geçiş

Kartlardan ödeme alan işletmelerin de kullanabilmesi için MultiAvantaj ürünü geliştirilerek, kapalı devre kart sisteminin içerisindeki nakdin aynı ekonomide dönmesinin önü açılmış oldu.

2013

Parantez ürünü geliştirildi.

Üye işyerilerine sadık müşteriler yaratmak için kart kullanıcılarına kampanyalar oluşturulmasına olanak sağlayan Parantez hayata geçirilerek TatlıPara dağıtılmaya başlandı.

2014

Online Temassız Ödemeler

Kapalı devre kartlarda bir ilke imza atılarak, online ve anlık olarak kart hareketleri izlenebilir oldu.

2015

Mobil Cüzdan Uygulaması

Kart kullanıcılarının kart hareketlerini ve bakiyelerini anlık olarak görebilmelerine olanak sağlayan mobil cüzdan uygulaması geliştirildi.

2016

inventiv GOSB Teknopark'ta kuruldu.

1999 yılından beri Multinet çatısı altında hizmet veren Multinet IT, inventiv oldu.

2017

Kartsız ödeme için MultiPay uygulaması geliştirildi.

Fiziksel kart gerekmeksizin mobil cüzdan uygulaması üzerinden karekod ile ödemeye geçildi.

2017

İsfanbul için YesClub kart geliştirildi.

Türkiye'nin ilk temaparkı İsfanbul'a girişlerde ve tüm gişelerinde kullanılan, temapark'ın içerisinde tüm dükkanlarda ödeme yapabilen YesClub mobil cüzdan uygulaması inventiv'in tüm ürünleri kullanılarak geliştirildi.

2019

Akıllı telefonu POS'a dönüştüren uygulama geliştirildi.

Kapalı devre kart sistemlerinden ödeme alabilen, Türkiye'nin ilk ve tek mobil POS uygulaması hayata geçirildi ve kısa zamanda 20.000'den fazla işletmede kullanılmaya başlandı.

2019

AliPay - ininal - Multinet Up işbirliği

Dünya devi AliPay'in Türkiye'deki işletmelerde de ödeme yapabilmesi için inventiv, Mobil POS ve ön ödemeli kart çözümleriyle bu işbirliğinin teknoloji tedarikçisi oldu.

2020

GastroClub için GastroPay uygulaması geliştirildi.

Yeme içme sadakat programı olarak konumlanan GastroClub için yepyeni bir kapalı devre ödeme sistemi yaratıldı.

inventiv ile tanışmaya ne dersiniz?

İşinize değer katacak özel çözümlerimiz için bizimle iletişime geçin!

BİZE ULAŞIN