HEMEN TEKLİF ALIN

Penetrasyon, Sızma Testi Hizmeti için Ücretsiz Başvurun

Sızma Testi Hemen Başvur

Multinet Teknoloji A.Ş. Kurumunuzun bilgi altyapısına yönelik saldırılara karşı güvenlik açıklarını tespit etmek için bilginiz ve denetiminiz dahilinde güvenlik testleri gerçekleştiriyoruz.

Kurumunuzun bilişim teknolojisi altyapısına yönelik saldırılara karşı güvenlik açıklarını tespit etmek için bilginiz ve denetiminiz dahilinde güvenlik testleri gerçekleştiriyoruz.

Hemen kapsam formunu doldurun, size güvenilir sızma testi hizmetimizi verelim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SERTİFİKALAR

TSE Onaylı Sızma Testi Firmasıyız

Securvent sızma testi uzman ekibi, uluslararası geçerlilikte olan OSCP, ECSA,LPT,CEH sertifikasyonlarına sahiptir. Hizmetimiz sertifikasyonlara sahip personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Multinet Teknoloji A.Ş (inventiv) olarak TSE-STF-031 Belge Numarası ile "TSE Onaylı" sızma testi firmasıyız.

TSE Onayı hakkında bilgi almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz​

TSE Sorgusu

Sertifikalar

Güvenlik Testleri Neden Gerekli?

Sürdürebilirlik

Bilişim altyapısı bir kurumun can damarıdır ve kontrol altında olmaması iş akışlarını durma noktasına getirebilir. Bu nedenle bilişim altyapınıza yapılacak saldırılara önceden hazırlıklı olmalısınız.

Veri ve İtibar Kaybı Riski

Bilişim sistemlerinize yapılacak herhangi bir saldırıda hassas verilerinizi kaybedebilir, marka itibarınız da zarar görebilir. Bu nedenle hassas verilerinizin güvende olduğundan her zaman emin olmalısınız.

Regülatif Zorunluluklar

KVKK, PCI-DSS, ISO27001, TSE-Güven Damgası gibi sertifikasyonlara sahipseniz ya da edinmek istiyorsanız, bilişim sistemlerinizi yetkili bir kurum tarafından düzenli olarak denetletmeli ve raporlamalısınız.

Müşterilerimiz bizim hakkımızda
ne söylüyorlar?

“1999 yılından beri hizmet verdiğimiz kartlı ödeme sistemleri alanında, inventiv ile birlikte çok başarılı işler çıkardık. En yeni ve en ileri teknolojilerle pazarın ihtiyacı doğrultusunda rakiplerimizin önünde olabilmemize olanak tanıyan her zaman inventiv oldu. Bundan sonra da inventiv ile birlikte faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde tüm paydaşlarımıza teknolojimiz, alt yapımız ve yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle değer yaratmaya devam edeceğiz. ”