>HEMEN BAŞVUR

Uygulamanızdaki profilleri cüzdanda yönetmeye hemen başlayın!

Walvent Başvuru

Son kullancılarınızın profil ve cüzdan bilgilerini tek bir platformdan yönetebilmek için Walvent ürününü kullanmaya şimdi başlayın.

Anında kullanmaya başlamak için formu şimdi doldurun!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ürün Özellikleri

Hızlı Kurulum

Kullanıcı bilgilerini barındırdığınız yazılım projesine birkaç API entegrasyonu ile bir modül olarak ekleyerek kullanıma hemen başlayabilirsiniz.

Kolay Entegrasyon

Detaylı teknik dokümantasyon sayesinde 2 gün içerisinde sistemlerinize entegre edebilir, kullanıcılarınıza bağlı cüzdanlar yaratabilir ve yönetebilirsiniz.

Güvenli Bağlantı

Her projeye özel oluşturulan bağlantı anahtarları sayesinde, hassas bilgilerinizi korunduğundan olduğundan emin olur, güvenle kullanabilirsiniz.

“1999 yılından beri hizmet verdiğimiz kartlı ödeme sistemleri alanında, inventiv ile birlikte çok başarılı işler çıkardık. En yeni ve en ileri teknolojilerle pazarın ihtiyacı doğrultusunda rakiplerimizin önünde olabilmemize olanak tanıyan her zaman inventiv oldu. Bundan sonra da inventiv ile birlikte faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde tüm paydaşlarımıza teknolojimiz, alt yapımız ve yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle değer yaratmaya devam edeceğiz. ”